Translate

O mnie

Mam na imię Marta. Urodziłam się 29 lipca 1997r. Mieszkam we Wrocławiu i aktualnie chodzę do 3 klasy gimnazjum. Po ukończeniu tej szkoły chce iść do technikum logistycznego.
Jestem niską, małą osóbką o brązowych oczach i czarnych włosach. Niestety jest to kolor farbowany bo z natury jestem szatynką. :D Na co dzień staram się ubierać elegancko nie sportowo. Ostatnim czasem, trudno jest zobaczyć mnie bez obcasów xD
A co z moim charakterem, hmmmm jestem bardzo nieśmiała, ale ponoć odważna. Wiem absurd. Chodzi mi o to, że umiem przezwyciężać tą nieśmiałość, choć czasem jest trudno. Na ogół jestem raczej miła i cierpliwa. Mimo swojej nieśmiałości uwielbiam rządzić. Dla niektórych osób do przesady wredna ;) Na ogół zamknięta w sobie. Umiem poradzić sobie w trudnych warunkach. W sumie im trudniej, tym ciekawiej. Ciężko jest zdobyć moje zaufanie. Nie mam wielu przyjaciół, ale za to są niezastąpieni. Liczy się dla mnie jakość nie ilość ;)
Uprawiam narciarstwo biegowe, latem biegam i ćwiczę w mojej domowej mini siłowni :D W wolnym czasie piszę wiersze, przez nie wyrażam co czuję i myślę. Zajmuję się również pisaniem książki "Zimna miłość", ale robię to raczej sporadycznie. Przez pewien czas malowałam krajobrazy i szkicowałam portrety, ale jednak wolę literaturę. Nie znoszę książek pozbawionych uczuć, typowych kryminałów itp Uwielbiam podróżować, najbardziej chciałabym zwiedzić Indie i Kenię. Interesuję się kulturami, religiami świata i zjawiskami paranormalnymi. Od pewnego czasu również prowadzę ten blog. W samotności uwielbiam rozmyślać, jestem typem marzycielki. Nienawidzę braku lojalności, kłamstwa i bezpodstawnego kłócenia się, a w szkole matematyki fizyki i chemii. Cenię sobie wierność, szczerość i spokój.
Chcę również zająć się oceną innych blogów, wiec zapraszam tutaj: http://pomocne-szczere-oceny.blogspot.com/
Nie mam pomysłu co więcej napisać o sobie. Jeśli będziecie chcieli coś wiedzieć, piszcie w komentarzu :) Mam nadzieję, że nie zanudziłam was opowieścią o mojej skromnej osobie, choć pewnie przy połowie zasnęliście :D

1 komentarz:

  1. Heh, wyobrażałam sobie Ciebie, jako niską dziewczynę z zielonymi oczami i kręconymi blond włosami :)

    OdpowiedzUsuń